Contact


Huughe Metalen

Wiedauwkaai 70H
9000 Gent
+32 9 225 83 52
+32 9 225 98 63
info@huughemetalen.be
N° T.V.A. : BE 0461.430681
IBAN : BE73 4453 5565 0160
N° Ovam : 1045
Extrait Ovam Website

Heures d'ouverture

Fermé

de jusqu'à de jusqu'à
Lundi 07h.30 12h.00 12h.30 16h.00
Mardi 07h.30 12h.00 12h.30 16h.00
Mercredi 07h.30 12h.00 12h.30 16h.00
Jeudi 07h.30 12h.00 12h.30 16h.00
Vendredi 07h.30 12h.00 12h.30 15h.00

Calendrier

Chantier

Nom Function Téléphone Email
Hellebuyck Johny Yard manager Johny@huughemetalen.be

Directie

Nom Function Téléphone Email
Casier Karel Afgevaardigd bestuurder, aan- en verkoop ferro karel@casier.com
Naessens Gerda Verantwoordelijke aankoop + administratie gerda@casier.com
Casier Bernd Zaakvoerder, aan- en verkoop ferro bernd@casier.com
Eeckman Alain Commercieel directeur alain@casier.com
Debaere Koen Technisch directeur koen.debaere@casier.com
Van Driessche Bert Financieel directeur bert@casier.com