Huughe Metalen


Huughe Metalen

Wiedauwkaai 70H
9000 Gent
+32 9 225 83 52
+32 9 225 98 63
info@huughemetalen.be
VAT number : BE 0461.430681
IBAN : BE73 4453 5565 0160
Ovam No. : 1045
Ovam Excerpt Website

Opening hours

Now closed

from until from until
Monday 07h.30 12h.00 12h.30 16h.00
Tuesday 07h.30 12h.00 12h.30 16h.00
Wednesday 07h.30 12h.00 12h.30 16h.00
Thursday 07h.30 12h.00 12h.30 16h.00
Friday 07h.30 12h.00 12h.30 15h.00

Calendar

Yard

Name Function Phone E-mail
Hellebuyck Johny Werfverantwoordelijke Johny@huughemetalen.be

Directie

Name Function Phone E-mail
Casier Karel Afgevaardigd bestuurder, aan- en verkoop ferro karel@casier.com
Naessens Gerda Verantwoordelijke aankoop + administratie gerda@casier.com
Casier Bernd Zaakvoerder, aan- en verkoop ferro bernd@casier.com
Eeckman Alain Commercieel directeur alain@casier.com
Debaere Koen Technisch directeur koen.debaere@casier.com
Van Driessche Bert Financieel directeur bert@casier.com