Kortrijk - 't Recupke


't Recupke

Kuurnsesteenweg 132
B-8500 Kortrijk
+32 56 44 02 94
+32 56 44 39 43
recupke@casier.com
VAT number : BE 0462 169 762
IBAN : BE97 4722 0052 5149
Ovam No. : 1320
Ovam Excerpt Website

Opening hours

Open now Will close soon

from until from until
Tuesday 15h.00 19h.00
Wednesday 15h.00 19h.00
Thursday 15h.00 19h.00
Friday 15h.00 19h.00
Saturday 08h.00 12h.00

Calendar

't Recupke

Name Function Phone E-mail
Vandersaenen Bart Reception
Naessens Mark Reception
Verschuere Evita Office recupke@casier.com

Directie

Name Function Phone E-mail
Casier Karel Afgevaardigd bestuurder, aan- en verkoop ferro karel@casier.com
Naessens Gerda Verantwoordelijke aankoop + administratie gerda@casier.com
Casier Bernd Zaakvoerder, aan- en verkoop ferro bernd@casier.com
Eeckman Alain Commercieel directeur alain@casier.com
Debaere Koen Technisch directeur koen.debaere@casier.com
Van Driessche Bert Financieel directeur bert@casier.com
DSC00099
DSC00112
DSC00113
trecupke