Waasland Recycling


Waasland Recycling

Kluizenhof 37
9170 Sint-Gillis-Waas
+32 3 770 71 53
geen meer
info@waaslandrecycling.be
BTW nr : BE 0832.005.127
IBAN : BE90 3630 8193 5132
Ovam Nr. : 106395
Ovam Uittreksel Website

Openingsuren

Kalender bevat al de nieuwe openingsuren vanaf 01/06/2022! 

Nu gesloten

van tot van tot
Maandag 07u30 12u00 12u30 17u00 (laatste weging kwartier voor sluitingstijd)
Dinsdag 07u30 12u00 12u30 18u00 (laatste weging kwartier voor sluitingstijd)
Woensdag 07u30 12u00 12u30 17u00 (laatste weging kwartier voor sluitingstijd)
Donderdag 07u30 12u00 12u30 18u00 (laatste weging kwartier voor sluitingstijd)
Vrijdag 07u30 12u00 12u30 15u00 (laatste weging halfuur voor sluitingstijd)

Kalender

Waasland

Naam Functie Telefoon Email
Steven Van Eersel Plantmanager +32 3 770 71 53 Steven@waaslandrecycling.be
Schelkens Claudia Administratie / facturatie +32 3 770 71 53 claudia@waaslandrecycling.be
Vertenten Gert Werfverantwoordelijke +32 477 520 338 werf@waaslandrecycling.be

Directie

Naam Functie Telefoon Email
Casier Karel Afgevaardigd bestuurder, aan- en verkoop ferro +32 56 782 155 karel@casier.com
Naessens Gerda Verantwoordelijke aankoop + administratie +32 56 782 152 gerda@casier.com
Casier Bernd Zaakvoerder, aan- en verkoop ferro +32 56 782 159 bernd@casier.com
Eeckman Alain Commercieel directeur +32 56 782 157 alain@casier.com
Debaere Koen Technisch directeur +32 56 782 153 koen.debaere@casier.com
Van Driessche Bert Financieel directeur +32 56 782 166 bert@casier.com